Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Kariéra

Kariéra

SALES MANAGER

Do tímu slovenského magazínu THE SPARKLING REPORT hľadáme nové posily na pozíciu sales manažéra. Dôležité sú pre nás hodnoty, ktoré sa do našich produktov a služieb dostávajú práve prostredníctvom našej práce. Od nového kolegu alebo kolegyne očakáme zodpovednosť, možnosť dôvery a vysoké pracovné nasadenie. Rovnako tak môžeš od nás očakávať profesionálne pracovné prostredie, v ktorom sa budeš cítiť dobre a budeš môcť rásť. 

Náplň práce

Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov. 
Plánovanie a realizácia obchodných cieľov.
Realizácia a rozvoj obchodných príležitostí. 
Prezentovanie produktového portfólia. 
Spolupráca a starostlivosť o klienta. 
Udržiavanie obchodných kontaktov.
Vedenie tímu obchodných zástupcov.
Spolupráca s marketingovým oddelením.
Zaznamenávanie podnetov od obchodníkov.
Spracovanie a riešenie podnetov.
Sledovanie aktuálnych trendov.
Sledovanie konkurencie.

Požiadavky

Ako sales manager potrebuješ najmä: komunikatívnosť a otvorený prístup, kritické a analytické myslenie, samostatnosť, argumentačné a vyjednávacie zručnosti, flexibilitu a zvládnutý time management, organizačné schopnosti a veľa pozitívnej energie. Každý jazyk je mocným nástrojom, angličtina je minimum. Skúsenosť z práce v marketingovom a mediálnom segmente a prehľad o módnom, spoločenskom a sociálnom dianí je výhodou. 

Skúsenosť z práce v marketingovom & mediálnom segmente.
Prehľad o módnom, spoločenskom a sociálnom dianí.
Aktívna znalosť anglického jazyka.

Príležitosť 

Flexibilná pracovná doba so zmluvou vo forme Práca na dohodu (cca 16 hodín týždenne). Ak existuje niečo, čo nevieš, spoločne sa zaškolíme a pripravíme na všetko nečakané. Dôležité je pre nás odhodlanie a zápal pre prácu. Fungujeme ako tím a tešíme sa na Teba!

Kontakt

miriam@thesparklingreport.com

THE SPARKLING REPORT