Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

MCELY BOUQUET

V dnešnej dobe si už málokto vie predstaviť život bez dobrej kozmetiky a starostlivosti o telo i pleť. Takže niet divu, že neustále pátrame po niečom lepšom, zdravšom a účinnejšom. Verte, že čoskoro sa stanete priam závislí na exkluzívnej bio kozmetike MCELY BOUQUET, ktorá bola vyvinutá majiteľkou Chateau Mcely, Inéz Cusumano, v roku 2010 s úmyslom podeliť sa o alchymistické a bylinkárske dedičstvo tohto aristokratického sídla v samotnom srdci Českej republiky. Luxusná etiketa ponúka ľahko použiteľné zázraky z prírody v podobe elixírov. Kozmetika čistí, hydratuje a ošetruje. MCELY BOUQUET je vyrobená v Českej republike bez chemických prísad. Naopak v zložení nájdete zázračné bylinky, ktoré vás navedú, aby ste doma nahliadli do účinných rituálov. Kozmetika MCELY BOUQUET sa stala hviezdou nášho každodenného života!

MCELY BOUQUET

Balzamy, oleje, séra aj masky sa miešajú s veľkou láskou a rešpektom priamo v zámockom laboratóriu v malých sériách iba z najčerstvejších a najčistejších, chemicky neupravovaných ingrediencií. Kozmetické výrobky sú určené k starostlivosti o celé telo až po končeky vlasov. Dôležitou podstatou elixírov krásy sú vzácné esenciálne oleje v bohatom aromaterapeutickom množstve a bylinné extrakty, pripravované priamo na zámku z miestnych byliniek tradičnými alchymistickými postupmi. Elixíry pôsobia na všetkých troch úrovniach. Omladzujú telo, ukľudňujú myseľ a povznášajú ducha. K úplnemu prežitiu všetkých účinkov sa k nim doporučuje pristupovať navrhovaným rituálnym spôsobom s čistým úmyslom a jasnou myšlienkou o očakávanom výsledku.

Príbeh MCELY BOUQUET

Pred pár rokmi sa samotná majiteľka Chateau Mcely, Inéz Cusumano, riadila osudom a ocitla sa na opustenom zámku uprostred českej dedinky. „Stál vysoko nad okolitou krajinou, pred sebou mal krásny výhľad do diaľky a na opačnú stranu stál hlboký a tajomný les. Mohli ste počuť iba vetrík v korunách stromov a spev vtákov. Všade okolo bolo cítiť omamnú vôňu byliniek, sena a miazgy stromov. Toto nádherné miesto sa stalo mojim domovom a dokonalým miestom pre realizáciu snov. Snov mojich, našich hostí, mojich kolegov, mojej rodiny. Zamilovala som sa do mcelskej bylinkárskej tradície Devatera kvítí a veľmi som si želala využiť omladzujúce sily miestnych bylín v kozmetických produktoch,“ rozrozprávala sa Inéz. 

Manžel pani Inéz sa už niekoľko rokov zaujíma o alchýmiu a vytvoril si svoje zámocké laboratórium, ktoré Inéz obsadila a začala experimentovať. „Chcela som dať našim čarovným bylinkám to, čo si zaslúžia. Čisto prírodný a účinný, vedecky podložený základ, nový voňavý kabát z esenciálnych olejov a elegantný vzhľad. Prinieslo to so sebou roky práce a štúdií a musela som si prizvať na pomoc i mnoho odborníkov, ale nakoniec sa zrodila originálna kozmetická línia MCELY BOUQUET,“ približuje pozadie vzniku kozmetiky, Inéz Cusumano.

MCELY BOUQUET je stvorená z tých najčistejších a najkvalitnejších ingrediencií. Každý produkt vzniká v zámockom laboratóriu, kde sa ručne mieša v malých sériách. Pre psychickú relaxáciu je vhodné si vytvoriť pri používaní produktov MCELY BOUQUET svoje malé vlastné súkromné rituály, aby vám produkty slúžili, omladili vašu pleť a povzniesli na duchu. Vyskúšajte vianočné bestsellery! Omladzujúce nočné sérum z ruží, ochranný balzám z materinej dúšky alebo pleťový balzám z medovky. Stojí to za to!

Inéz Cusumano doplnila kozmetikou kolekciu hodvábných šatiek MCELY BOUQUET. Výtvarníčka Alena Holá umelecky stvárnila miestnu tradíciu Devatera kvítí. Vznikol tak dominantný a výrazný pestrofarebný kvetinový motív pre dva druhy hodvábných šatiek, na žiarivo bielom podklade. Šatky sú ručne veľmi kvalitne obšívané hustým stehom. Malé princezné určite poteší pestrofarebná hodvábná šatka princeznej Nely. Celú kolekciu ukončuje vlnená šatka Chateau Mcely. Elegantnú vlnenú šatku zdobí ručne malovaný motív vtáčikov v prírode od výtvarníka Otta Bláhy.
 

Prípravky originálnej kozmetickej línie MCELY BOUQUET je možné zakúpiť v Chateau Mcely, v online butiku na www.MCELYBOUQUET.com, od konca roka 2012 tiež v spa hotela Mandarin Oriental Prague a od roku 2014 v ZION SPA Grandhotel Kempinski High Tatras a Grand Hotel River Park v Bratislave.


www.McelyBouquet.cz www.ChateauMcely.cz

 

Autor: S&S – Foto: archív Chateau Mcely

 

Galéria

Natural Cosmetics Blending Course
MCELY BOUQUET SPA - Therapy
Novinky z kolekce MCELY BOUQUET
White Choco Balm
Bylinky ze Svatojiřského lesa
Cestovní kolekce Mcely Bouquet
Chateau Mcely Fragrances + Aromalamp
Mceslká záře