Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

HAPPYSTORE - originálny concept store žijúci v súlade s prírodou -

Názov Happystore nepramení len z dôvodu, že jeho zakladateľom prináša radosť zahŕňať nás produktmi, ktoré sú nielen jedinečné, ale i kvalitné a súčasne šetrné k životnému prostrediu. Tento „šťastný obchod“ si zakladá na filozofii spraviť z nových majiteľov ich originálnych značiek tzv. happy people. Vďaka nim môžete nájsť na sieti preplnenej rôznymi stránkami miesto, kde vás nakupovanie bude naozaj baviť! Ak ste navštívili ich e-shop, viete, o čom hovoríme...

HAPPYSTORE - originálny concept store žijúci v súlade s prírodou -
Vlajkovými loďami tohto originálneho concept storu sú tri značky, ktoré dokonale vystihujú nasledujúce slová: „Náš svet je farebný ako kolekcia Candy od značky Borboleta, v súlade s prírodou ako smartcupy od značky FrankGreen a zdravý ako coffee scruby od značky BodyBlendz."
 
Na otázku, prečo nakupovať práve v Happystore, dostanete presvedčivú odpoveď, ktorá vás prinúti otvoriť váš internetový prehliadač a vyťukať si ich domovskú stránku www.happystore.sk:
„Nielenže sú všetky značky, ktorých produkty vám prinášame, vo svete už známe, navyše majú aj množstvo spokojných zákazníkov. Pri výbere výrobkov, ktoré zahŕňame do svojho portfólia, sa sústreďujeme predovšetkým na to, aby sme svojim zákazníkom priniesli nielen značky vysokej kvality, šetrné k životnému prostrediu, ale i trendové a originálne produkty. Tie musia byť jedinečné presne tak, ako naši zákazníci." Dodávajú s úsmevom, ktorý je pre Happystore takmer obchodnou značkou.
 
Váš s láskou prichystaný happybalíček tak môže obsahovať nielen produkty na ozdobenie tela, ale taktiež aj na jeho skrášlenie či v horúčavách toľko potrebné osvieženie.
 
BORBOLETA
Heslo tejto značky: „wonderful world of Borboleta where friendship is forever", dokonale vystihuje jej podstatu. Rafinované náramky sú určené nielen na ozdobenie vašich rúk, ale i zápästí vašich najlepších kamarátov. Navlečte si ich a dajte svetu najavo, že pravé priateľstvo ešte stále nevyšlo z módy...

 
 
Medzi tzv. Borboleta Friends sa zaraďujú aj také mená ako Kendall Jenner, Paris Hilton, Kate Hudson či Miroslava Duma.
 
FRANKGREEN
Ak vám záleží nielen na vašom zdraví, ale i svete, ktorý zanecháte ďalším generáciám, originálne smartcupy sú určené práve pre vás. Kto tvrdí, že žiť v súlade s prírodou je nuda, určite nikdy nedržal v ruke ani jeden z týchto kreatívnych pohárov. ;-)

 
 
BODYBLENDZ
Že nie je peeling ako peeling, pochopili aj mnohé celebrity, ktoré pravidelne zásobujú sociálne siete svojimi fotografiami, na ktorých majú telo pokryté vrstvou tejto blahodarnej zmesi. Z divokej Austrálie k nám totiž zavítala značka BodyBlendz, ktorej prírodné coffee scruby zasiahnu vaše čuchové bunky úžasnou arómou. Po nanesení tejto čisto prírodnej kozmetiky zažijete potešenie, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Doprajte tak svojej pokožke luxus, ktorý si okamžite zamilujete!
 

 
Autor: Monika Vranková - Foto: Archív Happystore

Galéria

BORBOLETA
BORBOLETA
BORBOLETA
FRANKGREEN
FRANKGREEN
FRANKGREEN
BODYBLENDZ
BODYBLENDZ
BODYBLENDZ