Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

The box of culture

Simona Šándorová FeelHomeFactory

The box of culture

Simona Šándorová FeelHomeFactory

Simona Šándorová, žena, ktorá stojí za značkou FeelHomeFactory. Žena s jedinečne dobrým vkusom a inšpiratívnym cítením. Začínala v televíznej produkcii, ale až keď spolupracovala produkčne na relácií o bývaní, rozhodla sa, že je čas venovať sa svojmu snu. Snu bytovej dizajnérky. Dnes má za sebou mnoho dokončených projektov a prác, či rekonštrukčných, či dizajnérskych, ale najmä vytvára svoj vlastný nábytok. Nábytok, ktorý je jedinečný, luxusný, kvalitný a nadčasový. V rozhovore odhalila cestu svojich začiatkov, svoje plány i to, čo stojí za značkou FeelHomeFactory.

Čítať viac
THE LIST... SPARKLING VYCHYTÁVKY

The box of culture

THE LIST... SPARKLING VYCHYTÁVKY

Letné mesiace predstavujú hravosť, voľnosť a ani kúsok infantilnosti nie sú na príťaž. Práve týmito vlastnosťami si nás získali dve novinky slovenského trhu. Milujeme, keď sa aj v našom prostredí rozbiehajú mladé kreatívne firmy, ktoré prinášajú netradičné nápady spojené s dávkou unikátnosti. Práve to je tým pravým osviežením, ktoré potrebujete počas teplých dní. Inšpirujte sa spolu s nami!

Čítať viac
INŠPIRÁTOR BRUNOVSKÝ V GALÉRII NEDBALKA UKÁZAL NADČASOVOSŤ VO SVOJEJ TVORBE

The box of culture

INŠPIRÁTOR BRUNOVSKÝ V GALÉRII NEDBALKA UKÁZAL NADČASOVOSŤ VO SVOJEJ TVORBE

Rešpektované diela, uznávané umelecké grafiky a obrazy Albína Brunovského sa vrátili do reprezentatívnych priestorov bratislavskej Galérie Nedbalka. Výstava „Záhrada snov“ predstavuje kolekciu umelcových vyše 50 diel z rôznych období jeho tvorby. Nemá ambíciu byť retrospektívou, rekapituláciou umelcovej celoživotnej tvorby. Vzhľadom na jej osobitosť, rozsah, zaužívané spôsoby umelecko-historickej intrepretácie a prozaický dôvod, akým je mapovanie umelcovho diela, by to ani nebolo možné.

Čítať viac
KRÁSA bez hraníc

The box of culture

KRÁSA bez hraníc

Eva Putyerová - žena, ktorá rozširuje posolstvo krásy, je vždy nielen bezchybne nastajlovaná s perfektnou náladou, ale má aj dokonalý make-up. Svedčí to o tom, že svet kozmetiky jej nie je cudzí, práve naopak, veľmi rada skúša nové kozmetické produkty, testuje šminky a dokonca si sama mieša farby, aby docielila dokonalý odtieň. Preto niet divu, že vášeň k líčidlám a kráse nie je pre ňu len podnikaním, ale najmä motiváciou vzdelávať ženy v oblasti starostlivosti o pleť či v líčení - učí ženy byť krásnymi. Práve vášeň je to, čo ju presne vystihuje. „Spolupráca so známou americkou značkou je splnený sen! Vždy som snívala o tom, že budem súčasťou krásy, ktorú môžem odovzdávať ďalej medzi svoje klientky a klientov. A keď si spomeniem na to, že sa mi sen plní, mám husiu kožu,“ priznáva.

Čítať viac