Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Lux(u)ry Fashion

MCELY BOUQUET

Lux(u)ry Fashion

MCELY BOUQUET

V dnešnej dobe si už málokto vie predstaviť život bez dobrej kozmetiky a starostlivosti o telo i pleť. Takže niet divu, že neustále pátrame po niečom lepšom, zdravšom a účinnejšom. Verte, že čoskoro sa stanete priam závislí na exkluzívnej bio kozmetike MCELY BOUQUET, ktorá bola vyvinutá majiteľkou Chateau Mcely, Inéz Cusumano, v roku 2010 s úmyslom podeliť sa o alchymistické a bylinkárske dedičstvo tohto aristokratického sídla v samotnom srdci Českej republiky. Luxusná etiketa ponúka ľahko použiteľné zázraky z prírody v podobe elixírov. Kozmetika čistí, hydratuje a ošetruje. MCELY BOUQUET je vyrobená v Českej republike bez chemických prísad. Naopak v zložení nájdete zázračné bylinky, ktoré vás navedú, aby ste doma nahliadli do účinných rituálov. Kozmetika MCELY BOUQUET sa stala hviezdou nášho každodenného života!

Čítať viac
Most fashionable Series

Lux(u)ry Fashion

Most fashionable Series

Filmy ako The Devil wears Prada, Breakfast at Tiffany‘s alebo Sex and the city sa stali pre mnohých ľudí akousi filmovou módnou prehliadkou a bibliou. Samozrejme, herecké výkony ženských predstaviteliek na tom majú tiež určitú zásluhu, ale nekonečná zbierka topánok Carrie Bradshaw či perlový náhrdelník Holly sa za tie roky stali symbolmi štýlu a vkusu. Všetky podobné filmy už každý správny fashionista dávno videl. No nájdeme podobné diela plné úchvatných outfitov a módnych kúskov aj medzi seriálmi? Určite!

Čítať viac
Super festive holiday heels!

Lux(u)ry Fashion

Super festive holiday heels!

Aký je jeden z najrýchlejších spôsobov, ako dostať vianočného ducha pod kožu? TOPÁNKY! Slávnostný pár podpätkov :-). Od trblietavých rubínovo červených ihličiek až k zamatovému, či saténovému šialenstvu sandálkov. Nič neoživí oblečenie viac, než správne zvolené topánky. Či si už zvolíte ženské šaty, zábavné overaly… šperk na nohách, v podobe sandálkov, zodvihne váš outfit na vyššiu úroveň.

Čítať viac
Instagram ako full-time job?

Lux(u)ry Fashion

Instagram ako full-time job?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, na čo presne používate Instagram? Ak ste používateľ, ktorý väčšinu času sleduje a nepridáva svoj vlastný kontent, je to zväčša preto, aby ste načerpali inšpiráciu, preskrolovali množstvo estetických fotiek, spájali sa so svojimi priateľmi či rodinou, sledovali vaše obľúbené značky či celebrity, alebo influencerov, ktorí vás motivujú, aby ste sa každým dňom posúvali ďalej a dosiahli vaše ciele :-). Na druhej strane tu, ale máme tých aktívnych, ktorí obsah tvoria za určitým účelom a my vám ukážeme, že si touto cestou vedia aj veľmi pekne prilepšiť!

Čítať viac
ZARA - SECRET REVEALED!

Lux(u)ry Fashion

ZARA - SECRET REVEALED!

Položili ste si niekedy otázku, čo skrýva tajomstvo, prinášať na trh vždy aktuálne kolekcie, ktoré spĺňajú kritéria všetkých najnovších módnych trendov? Ako je to možné, že Zara dokáže každé dva týždne priniesť novú kolekciu a byť vždy o krok vpred? Pozreli sme sa pod rúško tajomstva tohto obchodného reťazca a objasníme vám záhadu, prečo je tomu tak!

Čítať viac
Sandra Mark Icon of elegance

Lux(u)ry Fashion

Sandra Mark Icon of elegance

Štúdiom návrhárstva začala svoju vytúženú cestu k založeniu módnej značky. Dnes v Prahe - Západ vlastní módny ateliér, za klientkami dochádza až z Brna a aby v priebehu dňa všetko stihla, musí vstávať skoro ráno. Neustále však z nej vyžaruje energia a noblesa, ktorú prenáša i do kolekcií elegantných „snových“ šiat, ktoré navrhuje. Sandra Marková nám v rozhovore prezradila, aké je robiť prácu, ktorá je splnením detského sna a zároveň ju napĺňa.

Čítať viac