Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Health & Wellness

Bio Fresh - The inside story

Health & Wellness

Bio Fresh - The inside story

Časy, keď bola kuchyňa miestom, ktorému vládla prvorado žena sú nenávratne preč. Aj dnes, ale ostáva kulinárskym laboratóriom, kde vznikajú chutné domáce dobroty. Aby mohli uzrieť svetlo sveta nestačí len vedieť variť, či piecť, ale treba mať k dispozícii aj chutné a hlavne čerstvé ingrediencie. EKO - BIO - FRESH, to sú slová, na ktoré sa v súčasnosti, kedy sa na celom svete udomácňuje zdravý životný štýl, čoraz viac kladie dôraz aj v oblasti bielej techniky. My vám dnes predstavíme takú, ktorá pojme všetky tri a garantuje, že čerstvo vložené potraviny zostávajú nielen týždne, ale dokonca aj mesiace, dlho čerstvým zážitkom.

Čítať viac
Ako prežiť prvé rande!

Health & Wellness

Ako prežiť prvé rande!

Niekedy sa prvé rande stane tým najlepším, čo sme mohli zažiť. Stane sa určitým sľubom, že náš život sa zmení o 180 stupňov. Niekedy sa prvé rande stane naopak katastrofou, na ktorú nebudeme radi spomínať. Ako ho prežiť, aby nás "nepoškodilo"? Na to neexistujú tabuľky ani žiadne výpočty, možno len malé nápady, ktoré nás ním prevedú bez ujmy :-).

Čítať viac
Francúzska galette s jahodami.

Health & Wellness

Francúzska galette s jahodami.

Nedeľa ako stvorená na pečenie. Prichádza obdobie jahôd a bola by škoda ich nevyužiť na známy francúzsky koláč - galette v zdravšom podaní. Ak hľadáte voňavý koláč, na ktorý nepotrebujete byť cukrárkou, tak vyskúšajte špaldovú galette s jahodami a určite potešíte všetkých okolo!

Čítať viac
Yoga prináša pocit šťastia!

Health & Wellness

Yoga prináša pocit šťastia!

Jóga je jedna z tých vecí ako napríklad ananás na pizzi. Ľudia ju buď milujú, alebo naozaj nenávidia. Čoraz viac dôkazov o sile a prospešnosti jógy na nás organizmus však naznačuje, že by sme ju každý mal minimálne vyskúšať! Pozrime sa na štúdie Americkej psychologickej asociácie!

Čítať viac