Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

TRAVEL

21 best things to do in Los Angeles

TRAVEL

21 best things to do in Los Angeles

Los Angeles je miesto, ktoré ponúka nespočetné množstvo vyžitia a zábavy. Ak ste filmový nadšenec, tak nemôžete vynechať vintage Hollywood, klasické miesta ako TLC Chinese Theatre a Hollywoodsky chodník slávy, Paramount Pictures Studios, jediné televízne štúdio, ktoré je ešte stále v Hollywoode. Ak si chcete naopak vychutnať "špacírku", tak na vás čaká Rodeo Drive a window-shopping! No a ak milujete pláže, tak sa môžete tešiť na tie naj, ako sú Venice Beach, Zuma Beach či Santa Monica Pier and Beach! Los Angeles je miesto snívania a naplnenia veľkých snov naozaj pre každého a koniec koncov spieva sa o tom i v piesni California dreaming :-).

Čítať viac
AIRBNB FLAT STYLE

TRAVEL

AIRBNB FLAT STYLE

Airbnb posledné roky naozaj prekvitá. V tejto skvelej rental aplikácii, ktorá šetrí čas i peniaze, nájdete nielen skvelé ubytovanie kdekoľvek na svete, ale i byty, ktoré sú viac než inšpiratívne zariadené. Práve týmto heslom sa riadilo aj architektonické štúdio Edwards Moore, ktoré premenilo apartmán v Melbourne na Airbnb štýlový byt! A nie na hocijaký, ale na byt, kde sú hostia pozvaní, aby si mohli kúpiť nábytok, umenie či rôzne doplnky, pri svojom odchode.

Čítať viac
PER SE - NEW YORK

TRAVEL

PER SE - NEW YORK

Modré dvere, presne také, ako pri práčovni v Kalifornii. Zrejme tým chcel práve Thomas Keller vytvoriť nárazník medzi nákupným centrom a jeho reštauráciou, aby zabránil vstupu zvedavým zákazníkom.

Čítať viac
NOMA - KODAŇ

TRAVEL

NOMA - KODAŇ

Noma reštaurácia sa už niekoľkýkrát stala najlepšou reštauráciou na celom svete. Práve preto sa René Redzepi rozhodol vytvoriť New Noma, ktorá ohuruje ďalej aj za hranice krajiny.

Čítať viac
Ithaa Undersea Restaurant - Maledivy

TRAVEL

Ithaa Undersea Restaurant - Maledivy

Ithaa je celosvetovo prvá reštaurácia, ktorá sa nachádza 5 metrov pod morom v svetoznámom letovisku Maledivy na ostrove Maldives Conrad Rangali. Panoramatický výhľad umožňuje návštevníkom obedovať a sledovať tisíce rýb, ktoré okolo plávajú a to všetko bez toho, aby mali mokré nohy.

Čítať viac