Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Bon Voyage

WINTER PARADISE - Top 8 lyžiarskych stredísk, ktoré musíte navštíviť!

Bon Voyage

WINTER PARADISE - Top 8 lyžiarskych stredísk, ktoré musíte navštíviť!

So zimou si nepochybne spájame aj obdobie zimných radovánok a športov. Milovníci lyží, snowboardov a čaju s rumom sa každú zimu nevedia dočkať toho najlepšieho, čo zima a sneh ponúkajú. Lyžovačky! Zostavili sme pre vás zoznam najlepších lyžiarskych stredísk a rezortov v Európe, z ktorých si odnesiete zážitky, na ktoré len tak ľahko nezabudnete. Skutočný winter paradise!

Čítať viac
Al Faro Delicious flavour of Mediterranean cuisine

Bon Voyage

Al Faro Delicious flavour of Mediterranean cuisine

V samotnom centre Bratislavy, pri brehu rieky Dunaj, sa na promenáde Eurovea, nachádza kulinárske miesto, ktorého návštevou sa razom vo svojej mysli opäť ocitnete na dovolenke. Môže okolo vás padať sneh a napriek tomu sa dostaví pocit letného ničnerobenia, ak si vychutnáte delikátne stredomorské menu, ktoré je zárukou dobrodružstva pre vaše chuťové poháriky.

Čítať viac
AMERICAN VALENTINE’S DAY?!

Bon Voyage

AMERICAN VALENTINE’S DAY?!

Už je to dávno, čo do slovenských kín prišiel kultový film Valentine´s Day s hviezdnym hereckým obsadením a ukázal nám, ako sa tento deň dá alebo nedá prežívať. A aké významné alebo menej významné postavenie môže v živote ľudí odohrávať. Rok 2010. Vtedy sme už aj my prežívali ošiaľ naplno. Lebo Slovensko je Valentín-pozitívne! Prenáša sa nevedomky a pod kožu sa dostáva superrýchlo! Sviatok náročný na vnemy, vznetlivé emócie a čítanie myšlienok. Totálna alchýmia s mnohými prívlastkami! Tohtoročné valentínske posolstvo znie: to, čo si sa v romantických komédiách naučil, využi vo svoj prospech! Ale predovšetkým veľmi štýlovo!

Čítať viac
North is the new Paris

Bon Voyage

North is the new Paris

Francúzsko je už celé stáročia celosvetovou mekkou módy, umenia a gastronómie. Táto krajina si dokázala udržať status ikony aj v 21. storočí a to hlavne vďaka jej hlavnému mestu, južnému pobrežiu a vínnym oblastiam. Čo však severná časť francúzska? Má čo ponúknuť alebo je právom zabudnutý kraj?

Čítať viac
Lahodné bublinky

Bon Voyage

Lahodné bublinky

Nápojovému luxusu vo forme bubliniek praje zimné obdobie najviac z celého roka. Niekomu stačí pripiť si sektom, inému zasa perlivým vínom, ale tí naozajstní labužníci si radi doprajú pravé šampanské. Jeho popíjanie patrí oddávna k istej prestíži a je súčasťou mnohých slávnostných, či výnimočných momentov v životoch ľudí po celom svete. Kým v kolíske šampanského ho pijú len výnimočne a na koniec slávnostnej hostiny, u Slovákov vyhráva láska k bublinkám a vychutnajú si ho kedykoľvek.

Čítať viac
4xB aus Műnchen!

Bon Voyage

4xB aus Műnchen!

Kto ešte nebol v Berlíne, nevie, aký je skvelý. Kto ešte nebol ani v Nemecku, nevie, aké je skvelé. Kto však v Berlíne bol, ale nebol v Mníchove, akoby ozajstné Nemecko ani nezažil. V tomto meste sa totiž spája bavorský duch s ozajstnou nemeckou náturou a tou najautentickejšou atmosférou. Mesto, ktoré má svoj poriadok, charakter pravého západu a všetci sú pűnktlich! Skutočne! Das Deutschmobil síce nie je žiadnym bedekrom, ale Nemcov dokáže odhadnúť. Tak nás to učili a tak to je. Nenaučili nás však, že v Mníchove zažijete celý svet! Na jednom mieste! Skutočne!

Čítať viac