Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

BEAUTY

KDRKO

BEAUTY

KDRKO

Zdravé a pekné vlasy sú korunou krásy nielen žien, ale aj mužov. Určite to poznáte aj vy, koľko námahy stojí nájsť tie správne ruky, ktorým môžete zveriť svoje vlasy s dôverou. Je preto prirodzené, že pre krásne vlasy sme ochotní hľadať to správne kaderníctvo dovtedy, kým ho nenájdeme. Pozreli sme sa na netradičný príbeh Jakuba a kaderníckeho konceptu, ktorý vás určite inšpiruje k jeho návšteve, pretože ako sa hovorí, lepšie raz vyskúšať, ako sto ráz počuť, či v tomto prípade čitať. Predstavujeme vám unikátne KDRKO.

Čítať viac
JUVEDERM® VOLITE – NOVINKA, ktorá rozžiari Vašu osobnosť

BEAUTY

JUVEDERM® VOLITE – NOVINKA, ktorá rozžiari Vašu osobnosť

Leto je všeobecne obľúbeným ročným obdobím. Prináša so sebou mnoho priaznivých účinkov pre náš organizmus, ale zároveň je náročným obdobím pre našu pleť. Mali by sme oveľa viac dbať o jej starostlivosť a to hlavne o hydratáciu. Na klinike zdravia a krásy Interklinik sme pre vás v oblasti estetickej dermatológie objavili úžasnú novinku JUVEDERM® VOLITE, ktorá je v rámci zlepšenia hydratácie a celkovej kvality pleti tým najlepším riešením.

Čítať viac
Ako nestratiť lesk!

BEAUTY

Ako nestratiť lesk!

Akonáhle pocítime prvé slnečné lúče, každej žene príde na um veta: "Chcem rozžiarenú pokožku!" Nie je to tak jednoduché a rozžiarená pleť záleží od mnohých faktorov. Ak nechcete svoj "glow" stratiť alebo si ho naďalej chcete udržať, tak si prečítajte ako na to :-). Keep on reading!

Čítať viac
Hairstyles - pre všetky s dlhými vlasmi!

BEAUTY

Hairstyles - pre všetky s dlhými vlasmi!

Styling dlhých vlasov nemusí byť bojovou úlohou, ak viete ako na to. Nemusíte spadnúť do každodennej rutiny v úprave vlasov, aj keď je to najjednoduchšie. Každý deň si môžete vyčarovať nezameniteľný hairstyling :-). Pozreli sme sa na vlasové kreácie u Kim Kardashian, Kenadall Jenner, či Zendaya. Inšpirujte sa!

Čítať viac
Meghan Markle! Bridal makeup & look!

BEAUTY

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

Meghan mala vždy svoj osobitý štýl v obliekaní i líčení a nepoprela ho ani na svoj veľký svadobný deň! Jej rebélia, osobitosť a názor z nej priam srší práve vďaka makeupu, ktorý ju dokonale vystihuje. Jej svadobný beauty look je nadčasový a prežije dekády. Čo za jej dokonalým svadobým výzorom, okrem génov, stojí? Pozrite sa s nami!

Čítať viac