Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

BEAUTY

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

BEAUTY

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

Meghan mala vždy svoj osobitý štýl v obliekaní i líčení a nepoprela ho ani na svoj veľký svadobný deň! Jej rebélia, osobitosť a názor z nej priam srší práve vďaka makeupu, ktorý ju dokonale vystihuje. Jej svadobný beauty look je nadčasový a prežije dekády. Čo za jej dokonalým svadobým výzorom, okrem génov, stojí? Pozrite sa s nami!

Čítať viac
TOP spring nail colors!

BEAUTY

TOP spring nail colors!

Akonáhle nás zasiahli žiarivé lúče slnka, začala hra v podaní farieb lakov na nechty! Nude je vždy dobrou voľbou, ale to neznamená, že by sme sa nemohli odviazať. Fresh & Fun to sú heslá jari 2018! Od mint zelenej až po žltú!

Čítať viac
TOP jarné odtiene rúžov!

BEAUTY

TOP jarné odtiene rúžov!

Jar je jedno z našich najobľúbenejších období v roku, práve vďaka farbám a odvážnym tónom, ktoré nás vždy zaplavia. A nielen v móde, ale i kozmetike. Rúž by nikdy nemal byť univerzálnym, ale mal by dopomôcť tónu pleti k jej rozjasneniu. Je to najozaj veľmi dôležité. Odhaľte spolu s nami tie najlepšie odtiene rúžu, ktoré sa dokonale zladia s vašim tónom pleti!

Čítať viac
Trendy spring hairstyle

BEAUTY

Trendy spring hairstyle

Jar na nás pozerá už z každej strany. Neznamená len prevetranie jarných kúskov zo šatníka, ale aj vietor vo vlasových kreáciách. Nový šatník - nový vzhľad! Či už sa rozhodnete pre nový strih, farbu alebo len účes, je veľmi dôležité, aby sa hodil k vášmu typu vlasov. Pozrite sa s nami na jarné typy, aby vaše vlasy boli naozaj skutočnou korunou krásy!

Čítať viac