Návštevníci stránky rozumejú podmienkam jej používania a súhlasia s nimi. Táto stránka využíva súbory „cookie“, aby vám rýchlejšie poskytla služby šité na mieru. Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Rozumiem

Články od autora
Redakcia

Bio Fresh - The inside story

Health & Wellness

Bio Fresh - The inside story

Časy, keď bola kuchyňa miestom, ktorému vládla prvorado žena sú nenávratne preč. Aj dnes, ale ostáva kulinárskym laboratóriom, kde vznikajú chutné domáce dobroty. Aby mohli uzrieť svetlo sveta nestačí len vedieť variť, či piecť, ale treba mať k dispozícii aj chutné a hlavne čerstvé ingrediencie. EKO - BIO - FRESH, to sú slová, na ktoré sa v súčasnosti, kedy sa na celom svete udomácňuje zdravý životný štýl, čoraz viac kladie dôraz aj v oblasti bielej techniky. My vám dnes predstavíme takú, ktorá pojme všetky tri a garantuje, že čerstvo vložené potraviny zostávajú nielen týždne, ale dokonca aj mesiace, dlho čerstvým zážitkom.

Čítať viac
3 knihy letného čítania!

CULTURE

3 knihy letného čítania!

Je načase obmeniť zimné čítanie za letné. Za čítanie, ktoré sa hodí nie len k teplejším dňom, ale i do tašky k moru, či na piknik. Práve toto obdobie ponúka nespočetné množstvo noviel s ľahším nádychom, ktoré zhltnete behom pár dní. Pozrite sa s nami na to najlepšie, čo nám ponúka letný výber kníh :-).

Čítať viac
Straw bags - letné tašky, ktoré dodajú štýl každému outfitu!

FASHION

Straw bags - letné tašky, ktoré dodajú štýl každému outfitu!

Stali sa z nás absolútni fanatici do jednoduchých tašiek. Tašiek, ktoré si každý pamätá ešte z čias, keď naše staré mamy chodili s nimi na nákupy. Áno, hovoríme o móde "dierkovaných" tašiek - straw bags. Hlásia comeback a verte, či nie, práve ony dodajú chic mood každému zvolenému outfitu! Či už zvolíte natural farbu alebo multicolor, je naozaj už len a len na vás!

Čítať viac
Meghan Markle! Bridal makeup & look!

BEAUTY

Meghan Markle! Bridal makeup & look!

Meghan mala vždy svoj osobitý štýl v obliekaní i líčení a nepoprela ho ani na svoj veľký svadobný deň! Jej rebélia, osobitosť a názor z nej priam srší práve vďaka makeupu, ktorý ju dokonale vystihuje. Jej svadobný beauty look je nadčasový a prežije dekády. Čo za jej dokonalým svadobým výzorom, okrem génov, stojí? Pozrite sa s nami!

Čítať viac